گروه فضاي مجازي: دومين دوره مسابقه وبلاگ‌نويسي «حجاب و عفاف» از سوي معاونت تبليغ و آموزش حوزه‌هاي علميه برگزار مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري بين‌المللي قرآن(ايكنا)، اداره كل رسانه‌هاي معاونت تبليغ و آموزش‌هاي كاربردي حوزه‌هاي علميه با توجه به فرمايش و تاكيد مقام معظم رهبري درباره اهتمام مردم و مسئولان به امر ترويج حجاب و عفاف در سطح جامعه، در راستاي فعال‌سازي بيشتر كاربران اينترنتي در اين موضوع، مسابقه «وبلاگ‌نويسي حجاب و عفاف» را در سه سطح دانش‌آموزي، دانشجويي و حوزوي برگزار مي‌كند.

شركت‌كنندگان لازم است در اين مسابقه با نام و مشخصات حقيقي در سايت مركزي به نشاني www.zitova.ir ثبت نام كرده و مشخصات فردي پديدآورنده وبلاگ در محل مناسبي از وبلاگ در زمان مسابقه درج شود.

وبلاگ‌هاي ارائه شده در دو بخش محتوايي، فني و گرافيكي در دو مرحله داوري شده و برندگان از مجموع امتياز هر دو بخش معرفي خواهند شد. بخش محتوايي شامل مقاله (شرح و تفسير آيات و احاديث، پاسخ به شبهات و…)، خاطره، داستان كوتاه، توصيف زيبايي‌هاي حجاب و شعر است.

بخش فني و گرافيكي اين مسابقه نيز شامل عكس، كليپ، طراحي قالب، كدنويسي و… توليدي توسط شركت‌كنندگان اعلام شده است. تنها شركت‌كنندگاني كه در بخش محتوايي امتياز لازم را كسب كنند به مرحله نهايي راه پيدا مي‌كنند و وبلاگ‌هايي كه به صورت فتوبلاگ در اين مسابقه ارائه شده باشند، محتواي تصاوير ارائه شده در بخش محتوايي آنان مورد ارزيابي قرار خواهد گرفت.

زمان ثبت نام و شركت در مسابقه تا روز عيد قربان اعلام شده است و زمان اعلام نتايج قبل از شروع ماه محرم الحرام خواهد بود كه زمان دقيق متعاقباً اعلام خواهد شد. علاقه‌مندان براي ثبت نام در اين مسابقه مي‌توانيد به سايت اداره كل رسانه‌هاي معاونت تبليغ و آموزش‌هاي كاربردي حوزه‌هاي علميه به نشاني www.zitova.ir مراجعه كنند. به برگزيدگان اين مسابقه لوح تقدير و جوايز نقدي تعلق خواهد گرفت.

علاقه‌مندان براي دريافت اطلاعات بيشتر و همچنين ثبت نام در مسابقه وبلاگ‌نويسي «حجاب و عفاف» مي‌توانند به لينك زير مراجعه كنند.
براي ثبت نام اينجا را كليك كنيد!


X